Lihtsate asjade võlu – loome üllatusi!

Leia võlu lihtsatest asjadest ja igapäeva toimingutest

Inimesed on harjumuspärased olendid. Leiame sageli endale meeldiva rutiini ja peame sellest kinni – see võimaldab meil tõhusalt liikuda ja töötada.
Kahjuks ei tule need rutiinid ilma omaette lõksudeta. Kui teeme korduvalt samu asju, kipume mitte märkama väikesi, kuid olulisi hetki. Ja me ei pruugi sellest isegi aru saada, et teeme neid samu asju, et pääseda ühest päevast teise.

Võlu leidmine

Oleme veendunud, et kõiges võib leida ilu ja võlu. Tuleb vaid teid ümbritsevat märgata ja hinnata – lumelummuses tänavad, linnulaul aknataga, laste rõõmsad hõiked, suus sulav šokolaad… Leidke hetk, et tunnustada inimesi enda ümber, ja uurida detaile pliiatsil, mida käes hoiate. Põnevat uudistamist leiab kõikjal!

Kui hakkate teadlikumalt ringi vaatama, märkate iga päev uusi asju, mida hinnata.

Kingituste võlu

Märka sõpru ja kallimaid ka siis, kui selleks mingit kindlat põhjust ei ole. Kingitused ei ole loodud ülistama vaid tähtpäevi. Vastupidi. Suurem üllatus on siis, kui seda oodata ei oska. Argielu sekka väikene tervisepakk, sõbra uue kodu puhul soolaleivakink, värske maailmakodaniku üllatuskink, kallimale armastust, kolleegile “Saa ruttu terveks!” soovid – kingid, mis valmistavad rõõmu.

 

Kingitusi toob ja teeb kingikuller.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Top Navigation
Secondary Navigation
Social profiles

on teie ostukorvi lisatud

Vaata ostukorvi