Ideid, kuidas tähistada Emadepäeva

Emadepäeva üks olulisemaid aspekte on kvaliteetaeg – ema aeg oma kallimatega või aeg iseendaga. On emasid, kes eelistavad veeta see tähtis päev omaette, lihtsalt olla, süüa lemmiktoitu, vaadata lemmiksaateid ja puhata igapäeva toimetustest. Aga on ka neid, kelle jaoks aeg perega on kõige olulisem. Panime kirja mõned viisid, kuidas emasid üllatada ja Emadepäev mõnusalt veeta:

  • Jalutuskäik ja piknik looduses üksi või perega. Piknikukorvi sisu organiseerivad lapsed, ema ülesanne on murevabalt looduses aega veeta.
  • Puhas kodu! Lapsed ja pere meespool võtavad kodu koristamise terve nädalavahetuse vältel enda peale ning hoiavad jooksvalt puhtust. Emad saavad rahulikult raamatut lugeda.
  • Täisväärtuslik hommikusöök, justkui luksuslikus hotellis! Tore, kui lapsed teevad ise, abikäsi võib olla vajalik.
  • Külaskäik vanaemade juurde koos kingikorviga “Kallile emale”.
  • Päev “täidame kõik ema soovid”! Emadel on õigus teha täpselt seda, mida nad soovivad. Olgu selleks kindel jook või söök, mäng või telesaade, toas või õues olemine…
  • Kvaliteetaeg perega, kus kõik kõrvalised tegevused ja nutiseadmed on keelatud. Emadepäevaks asetatakse nutiseadmed korvi ning terve päev veedetakse koos teineteise seltsis – lauamängud, muljed ühistest rõõmsatest ja naljakatest seikadest, plaanid ja ideed, mida koos suvel teha jpm.
  • Organiseerige emale uhke brunch koos tema sõbrannadega. Lisage juurde spaa- või kinokülastus, et muuta päev veel erilisemaks.

 

Kallid emad, olete väärt parimat!

Ilusat Emadepäeva!

! Sel aastal on Emadepäev pühapäeval 14. mail.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Top Navigation
Secondary Navigation
Social profiles

on teie ostukorvi lisatud

Vaata ostukorvi