Me kõik armastame kingitusi!

Kingituste tegemine on pikajaline traditsioon austuse, armastuse ja kiindumuse näitamiseks. Tihtipeale aga osutub kingituse väljamõtlemine keeruliseks ülesandeks, mistõttu oleme loonud leidliku lahenduse Kingikulleri näol – vali sobiv kingitemaatika ja meie teeme kõik muu.

 

Me kõik armastame kingitusi!

Kink on suurepärane võimalus väljendada tänulikkust ja öelda “aitäh!”. Näidata tundeid, mida vahel raske sõnadesse panna. Kinkimise rõõm peab tulema südamest, siis on sellel ka suurem tähendus ja emotsioon.

Soovime erinevate kingiideedega tuua naeratuse näole nii kinkijale kui paki saajale. Üllata kallimat, sõpra, sugulast, töökaaslast ja saada kink meie kaudu teele. Tellimuse vormistamine on lihtne: vali välja sobiv kingitus, täida vajalikud lahtrid ja esita tellimus. Ülejäänu eest hoolitseb Kingikuller! Ja kui kingitus on kohale toimetatud, anname sulle ka tagasisidet.

 

Millal on hea aeg kellelegi kingitus teha?

Kõige parem üllatus on siis, kui seda oodata ei oska. Lisaks tähtpäevadele võid saata kingi ka lihtsalt meelespidamiseks, heade soovide edastamiseks (uus kodu, lapse sünd) või tänutäheks. Oluline on üllatusmoment!

 

Meeldejäävate emotsioonideni!
Kingikuller

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Top Navigation
Secondary Navigation
Social profiles

on teie ostukorvi lisatud

Vaata ostukorvi