Kas sauna saab?

75,0080,00

“Kas sauna saab?” – praktiline kinkekomplekt saunanautlejaile nii sünnipäevaks kui ka lõbusaks külakostiks. Viska leili!

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Eestlased on saunarahvas – esimesed kirjalikud teated saunast pärinevad meil juba 13. sajandi algusest Põhja-Eestist. Eestlased peavad saunast lugu niivõrd, et on ehitanud neid ka bussidesse ja isegi vana tuletõrjeauto paaki, samuti parvedele, kus vaheldumisi võetakse leili, nauditakse seltskonda ja hüpatakse seilavalt parvelt jõe- või järvevette.

Pesuvahenditele rõhku panna pole vaja, sest keha saab korduva leiliviskamise, vihtlemise ja jahutamisega niigi puhtaks. Kiidetakse ka, et sama puhtaks ja kergeks saab meel.

Allikas: Puhka Eestis

“Kas sauna saab?” kinkekorv sisaldab:

  • Puidust saunakibu ja -kulp
  • Viht
  • Väike rätik
  • Saunaaroom (Saunaaroomid aitavad nii kehal kui vaimul paremini lõõgastuda ning avada ülemisi hingamisteid. Saunaaroomide komplekt sobib ideaalselt saunanautlejaile ja koduste spaa-elamuste austajatele!)
  • Traditsiooniline Kali (2tk / 500ml)

Tooted on ilusas pakendis, sisaldavad personaalset kaarti (kui soovite omapoolset teksti, palun lisage see enne maksmist lisainfosse) ja saatmiskulusid vastavalt tellimusele.


Kingikuller.eu jätab endale õiguse asendada korvis olevad tooted teise samaväärse või veel paremaga.

Lisainfo

Kohaleviimine

Kulleriga koju ainult Tallinnas, Kulleriga koju üle Eesti, Pakiautomaati üle Eesti

Saunaaroom

Eukalüpt, Jõulud, Mets, Tsitrus

Ülevaated

Pole veel arvustusi.

Ole esimene, kes arvustab

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga